Nomidol logo

Nomidol

Nomidol
Rate this post
Oficjalny sklep

Co to jest?

Lek na grzyby paznokci Nomidol to innowacyjny lek stworzony specjalnie po to, abyś na zawsze zapomniał o problemie. Wiele osób cierpi na zmiany grzybicze, a przede wszystkim na nich wpływają ci, którzy odwiedzają miejsca powszechnego użytku. Możesz złapać chorobę w basenie, saunie, na siłowni – jest wiele opcji. Niestety, pozbycie się grzyba nie jest tak łatwe, jak byśmy chcieli. Nawet najskuteczniejsze leki nie są w stanie pomóc na jeden odbiór, więc w każdym razie warto przygotować się na długotrwałe leczenie. Czasami może trwać latami. Na szczęście jest teraz lek Nomidol z grzyba paznokcia na nogach, który gwarantuje, że uratujesz się przed nieprzyjemną chorobą.

Skład

Struktura obejmuje następujące komponenty: Piżmo piżmowe, które zapewnia działanie przeciwzapalne, przyspiesza regenerację komórek naskórka, jest doskonałym nośnikiem do transportu aktywnych składników leku do zapalnie zmienionej okolicy skóry. Olej z żółwi jest naturalnym składnikiem działania leczniczego, który szybko usuwa dyskomfort w postaci swędzenia, pieczenia lub bólu. Olejek chistelowy, który jest nie tylko silnym naturalnym środkiem antyseptycznym, ale ma również silne działanie ochronne, a także chroni przed rozprzestrzenianiem się infekcji grzybiczych. Olej z melisy jest składnikiem, który sprawdzi się jako środek zapewniający komfort i ukojenie skóry. Mikro- i makroelementy, które są częścią oleju z melisy, wydalają toksyny z komórek, delikatnie przywracając integralność powierzchni skóry. Olejek waleriany jest aktywnym składnikiem stymulującym krążenie krwi, eliminującym dyskomfort w obszarach problemowych. Olej Hypericum przywraca otoczkę białkową komórek dotkniętych patogenną mikroflorą, zapewniając działanie przeciwzapalne i regenerujące. Olej matki i macochy łagodzi dyskomfort - pieczenie, swędzenie i suchość, eliminuje małe pęknięcia. Olej z herbacianego grzyba zmiękcza skórę, normalizuje pracę gruczołów potowych, eliminuje nieprzyjemny zapach, wysusza wilgotne obszary naskórka. Olej chrzanowy - silny antybiotyk pochodzenia roślinnego, który ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne, zwiększa przepływ tlenu do uszkodzonej powierzchni skóry.

Jak używać?

"Nomidol" nakłada się na paznokcie i skórę stóp 2 razy dziennie. Musi być rozprowadzany przez ruchy masażu na dotknięty obszar, a także w celu wychwycenia pobliskich obszarów niezmienionych tkanek. Przebieg aplikacji: profilaktyczne - 15 dni; leczniczy - 30 dni. Producent zaleca nakładanie kremu Nomidol na stopy wieczorem, tuż przed snem. To pozwala nam przedłużyć czas jego działania na chorobotwórczą florę grzybową.

Jak to działa?

Aktywne składniki leku przenikają do dotkniętego obszaru i niszczą zarodniki grzyba. Po tym czasie choroba nie może się rozwijać i stopniowo zanika. Nomidol ma takie unikalne właściwości: Eliminuje wszystkie znane rodzaje grzybów, które wpływają na skórę osoby, a także leczy ich zewnętrznych objawów. Zapewnia komfort podczas jazdy. Po użyciu kremu świąd, pieczenie i łuszczenie znikają. Lokalizuje procesy zapalne na skórze nóg. Zmniejsza pot i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Wspomaga hamowanie procesów niszczących w płytkach paznokci.

Gdzie kupić Nomidol?


Ten produkt jest dostarczany do wszystkich miast w Polsce, w szczególności: Warsaw, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice.
Oficjalny sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *