Maca Powder logo

Maca Powder

Maca Powder
Rate this post
Oficjalny sklep

Co to jest?

Maca Powder — naturalny preparat dla mężczyzn, regeneracji i wzmocnienia erekcji. Dzięki normalizacji równowagi hormonalnej kompleks roślinny nie tylko zwiększa libido, ale i na wytrzymałość w ogóle. Wraz z tym, odporną ochronę, zwiększa odporność na choroby.

Skład

Środki do poprawy męskiej potencji podjęto wspaniała egzotyczna roślina o nazwie Maca. Ojczyzna tej leczniczej rośliny jest Ameryka Łacińska, której mieszkańcy już od dawna znane z jego wspaniałych właściwości. Leki MacaPowder niektóre rośliny, rosnące wysoko w górach, gdzie inne rośliny nie mogą dostosować się do surowych warunków klimatycznych. Mak, dzięki swojej niesamowitej wytrzymałości, i może rosnąć nawet na wysokości 3,5 tysiąca metrów nad poziomem morza, przedostając się w dzikie swoje właściwości lecznicze. Skład materiału roślinnego składa się z następujących substancji czynnych: amidy kwasów tłuszczowych, co zwiększa syntezę hormonów płciowych, zwiększa ruchliwość plemników, przyczyniają się do rozwoju bardziej stabilnej i mocnej siły; kompleks alkaloidów pochodnych — normalizuje funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego, zapobiega rozwojowi chorób przewlekłych, takich jak gruczolak i gruczołu krokowego; z glukozynolanów znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia łagodnych i złośliwych nowotworów; тиоцианаты i 17 aminokwasów, wspierać aktywność procesów metabolicznych, przeciwzapalnie, wykazuje aktywności przeciwwirusowej. Oprócz tych składników, Mak jest bogaty w witaminy, minerały i inne składniki odżywcze, które przywracają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu i dać mu niesamowity przypływ energii.

Jak używać?

Środki na zwiększenie potencji na bazie Maku mogą być wykonane w formie kapsułek lub proszku, który trzeba najpierw rozpuścić w wodzie pitnej lub soku. Zalecana dzienna dawka nie powinna przekraczać 3000 mg, w zależności od masy ciała pacjenta. Lek należy przyjmować raz dziennie z trwaniem żywnością leczenia wynosi 4 tygodnie.

Jak to działa?

Jeśli brać kompleks roślinny dla pacjenta, zapewniają szereg pozytywnych efektów: zwiększenie libido; poprawa erekcji; zwiększyć ilość i jakość nasienia; zwiększa energię i wytrzymałość; zasadnicza poprawa jakości życia intymnego. Na tle częstych stresu, zmęczenia, wysiłku fizycznego i niektórych chorób zakaźnych aktywności seksualnej, osoba może iść na spadek. Jednak, nie powinniśmy wpadać w rozpacz, ponieważ preparat ziołowy MacaPowder pomaga przywrócić i odzyskać utraconą męskość.

Cena

139PLN
W magazynie! Zamów teraz!

Gdzie kupić Maca Powder?


Ten produkt jest dostarczany do wszystkich miast w Polsce, w szczególności: Warsaw, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice.
Oficjalny sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *