Fish XXL logo

Fish XXL

Fish XXL
2.7 (53.33%) 3 votes
Oficjalny sklep

Co to jest?

Fish XXL-to innowacyjny puder do wędkowania. Jest on oparty na najnowszych eksperymentów naukowych. Jest to świetny aktywator dla ryby, który spełnia dwie ważne funkcje: ryby w jedno miejsce i daje jej zwiększony apetyt dla podstawowych składników wchodzących w skład.
Sprzedam spray Fish XXL aktywator, można go używać do łowienia drapieżnych i spokojne ryby, w każdej porze roku. Po prostu taktować przynęty sztuczne spray i pływać w stawie. Jak deklaruje producent, gwarantowane zgryz będzie, niezależnie od warunków atmosferycznych i miejsca. Czy to prawda że aktywator faktycznie działa? Dowiedzieć się z recenzji.

Skład

W składzie spray-aktywatora Fish XXL włączone jako elementy przynęty, takie jak: czosnek. On przyciąga karpie, soczewica, karaś i szczupak. Olej wokół konopi. On przynosi soczewica, krąpie, СОПУ, Lin, płoć. Limonki . On przyciąga karpie, soczewica, płoć. Białko wokół squid. On okoni, sumów, miętusa, Premium, karaś.

Jak używać?

Używać Fish XXL zgodnie z załączoną instrukcją użycia: Spray na każdą przynętę, nadaje się nawet zwykły kawałek chleba. Podczas polowania na spokojnych gatunków ryb stosuje się 2-4 puf aktywator na wędkę. Jeśli chodzi o i ostrożne okazy, a następnie rozpylić w 7-8 razy. Procedurę należy powtórzyć po 2-3 złowionych ryb.

Jak to działa?

Spray aktywator Fish XXL ma wiele przydatnych funkcji: Ma potężny wpływ na receptory węchowe ryb. Kusi swoim zapachem, jak ostrożnym i spokojnych ryb i drapieżników na rybne miejsce. Działa drażniąco na zakończenia nerwowe ryb, odcinając mózg, więc pozostaje na haku. O Fish XXL zostawili wiele opinii. Aktywator jest bardzo popularna wśród wędkarzy. Narzędzie opiera się na zaostrzenie receptorów węchowych ryb. Substancje o specyficznym zapachu, dostają się do zbiornika i rozpuścić w wodzie. Odpowiednio, kiedy taka woda pochłonęła ryby, to naruszenie zakończeń nerwowych, więc nie ma całkowitego wyłączenia mózgu. To pozwala jej utrzymać się na haku.

Cena

149PLN
W magazynie! Zamów teraz!

Gdzie kupić Fish XXL?


Ten produkt jest dostarczany do wszystkich miast w Polsce, w szczególności: Warsaw, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice.
Oficjalny sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *