Bactefort logo

Bactefort

Bactefort
Rate this post
Oficjalny sklep

Co to jest?

Bactefort – mieszanka ekstraktów roślinnych w postaci skoncentrowanych kropli, do użytku wewnętrznego, zaprojektowana w celu pozbycia się pasożytów jelitowych i konsekwencji związanych z ich życiową aktywnością w ciele. Ma wiele przydatnych właściwości: przeciwdrobnoustrojowe, przeczyszczające, antytoksyczne, normalizuje trawienie. Krople Bactefort są łatwe w użyciu, nie wymagają lekarzy i recepty, lek można stosować w domu, postępując zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Naturalna kompozycja jest nieszkodliwa: potwierdzają ją testy i certyfikat jakości.

Skład

Bogaty związek roślinny skutecznie zwalcza pasożyty w ciele. Działa on tragicznie na robaki, oczyszcza i uwalnia toksyny z narządów oraz ustanawia normalne funkcjonowanie układu trawiennego. Ekstrakty roślin, które są obecne w kompozycji Bactefort, ogólnie pomagają poprawić organizm. Piołun trawy (ekstrakt) - ma działanie przeciwbakteryjne, grzybobójcze, przeciwpasożytnicze. Pobudza trawienie. Liście brzozy (ekstrakt) to silny naturalny antybiotyk. Wyciąg z brzozy ma właściwości antyseptyczne, działa moczopędnie. Dlatego Bactefort tak szybko niszczy toksyny. Liście orzecha włoskiego (ekstrakt) - zatruwają pasożyty i wyświetlają je poprzez efekt przeczyszczający. Wrotycz pospolity (ekstrakt) - a także ekstrakt z liści orzecha, uwalnia toksyczne substancje dla robaków. W składzie ekstraktu z kwiatów Buszewortu wrotyczu wzmacniają produkcję żółci, korzystny wpływ na woreczek żółciowy i łagodzą stany zapalne. Korzeń imbiru (ekstraktu) - normalizuje procesy trawienne, które cierpią z powodu żywotnej aktywności pasożytów.

Jak używać?

Ponieważ Bactefort jest skoncentrowanym produktem, jest naturalny, musi być rozcieńczony cieczą, najlepiej wodą. Dla 100-150 ml czystej wody, osoba dorosła potrzebuje 20 kropli - jak wskazali producenci w instrukcji użycia Bactefort. W ciągu dnia napój nie jest już spożywany. Wystarczająco 1 dawkę. Jest przyjmowany przeciw robakom przed posiłkami, najlepiej rano.

Jak to działa?

Konsekwencje i skutki stosowania napoju z Bactefort: ekstrakty ziołowe w tych kropelkach mają działanie przeczyszczające, moczopędne i żółciopędne. A to oznacza, że ​​za kilka godzin (i kto ma minuty), zaczniesz biegać do toalety. Dlatego nie warto brać kropli Bactefort na drogę. Ale wynik jest naprawdę bardzo dobry - jeśli w końcu masz robaki w przewodzie pokarmowym, bardzo szybko wyjdą. Bactefort ma następujące skutki: żółciopędny; moczopędny; środek przeczyszczający; stymuluje ruchliwość jelit; poprawia trawienie; zwiększa apetyt. Wszystkie te właściwości mają na celu zapewnienie, że pasożyt opuści ciało tak szybko jak to możliwe. Nie zapomnij o toksynach, które powstały w jego życiu. Od dawna zatruwają organizm, a pozbycie się ich jest również konieczne. Dlatego też lek oczyszcza nas z substancji szkodliwych.

Gdzie kupić Bactefort?


Ten produkt jest dostarczany do wszystkich miast w Polsce, w szczególności: Warsaw, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice.
Oficjalny sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *